Duke filluar me Lucas, klikoni arrow drejtë, më lart, për të parë se kush mund të jetë në dispozicion së shpejti *.

😳 @ stuhitë BIGBABYMILLER fazën për t’u përballur @anthonyfjoshua 💥 Fight poshtë vijës ndoshta … pic.twitter.com/u18gFTnZyj – Matchroom Boxing (@MatchroomBoxing) 17 korrik 2018 Anthony Joshua tani është e mundshme drejtuar për një debutim të SHBA kundër Jarrell Miller që do të mbahet në Madison Square Garden në New York. Periudhë do të transmetohet në Shtetet nëpërmjet partnerëve transmetuese ri DAZN promotor Eddie Hearn së.

Dillian Whyte beson se shërbimi streaming Lidhje-up ka luajtur një rol të madh në vendimin për luftën e ardhshme AJ. “Ne kemi dëgjuar nga viti i kaluar që ishte plani,” vazhdoi Whyte: “Sepse Eddie-së nën një presion të madh nga DAZN. “Kjo është një shaka. Ata kanë përdorur mua si një mjet për të mbajtur çmimin poshtë me Miller. “” Eddie ka për të ofruar Breazeale për mua, unë e kam bërë çdo gjë që ai e pyeti. “🥊 @ DillianWhyte thotë se ai ndihet i përdorur nga Anthony Jozueut dhe flet të ardhmen e tij. Sigue leyendo